fbpx
+372 555 700 40 info@prugiveod.ee

Alati on sobiv aeg teha suurpuhastust, kui garaaži ja kuuri alla on kogunenud ära viskamiseks rohkem kraami, kui olmeprügi konteiner mahutab. Millised on võimalused prügist lahti saamiseks?

Esimene ja esmapilgul odavaim lahendus on prügi oma isiklikku sõiduautosse tassida ja lähimasse prügilasse viia. Samas, kui prügi ära viimiseks peab prügila vahet juba mitu korda sõitma, siis arvestades ajakulu ja bensiini hinda, ei olegi see enam ilmselt kõige odavam lahend.

Olenevalt prügi liigist ja mahust võib mõistlikumaks lahenduseks olla suure prügikonteineri tellimine. Arvesta umbes välja kui palju Sul ehitusprahti on. Pea meeles, et konteinerile ei ole lubatud kuhja peale tekitada, sest  prügi võib liikluses ootamatult kastist välja hakata lendama.

Konteinereid on võimalik rentida erinevas mõõdus – 10 kuni 30m3. Soovitame teha koostööd naabritega. Kui ühest keldrist konteineritäit prügi ei leia, siis mitme majapidamise peale saab vajaliku koguse kindlasti täis.

Pea meeles, et konteineri toob kohale raske veok. Seega mõtle läbi auto võimalik liikumine oma krundi piires. Eeldusel, et sa ei soovi hiljem mulla parandustöid ette võtma hakata.

Millist prügi võib konteinerisse panna? Prügi liik on vaja enne vedajaga kokku leppida ja sellest sõltub ka teenuse hind.

Meie soovitus on materjale maksimaalselt sorteerida ja taaskasutada. St paber ja papp põletada või panna spetsiaalsesse konteinerisse, puit kasutada kütteks, biojäätmed kompostida jne. Ohtlikud jäätmed ja eterniit tuleb kindlasti eraldi koguda ja neid prügikonteinerisse segamini koos muu prahiga panna ei tohi.

Edukat majapidamiste koristust! Konteineri tellimiseks helista +372 555 700 40, saada e-mail info@prugiveod.ee või kasuta kodulehe kontaktvormi siin https://www.prugiveod.ee/tellimine/